Artpol.

Sürekli araştırma faaliyetiyle yenilikçi çevre ve insan dostu ürünler üretmek öncelikli hedeftir

HAKKIMIZDA

Artpol poliüretan C.A.S.E (casting.Adhesive.Sealent.Elastomer) sistemleri üzerine poliüretan elastomerler ve döküm reçineleri, silikonlar gibi özel polimerlerin türkiyedeki lider üreticisidir.

Artpol özel poliüretan ve polimer hammaddeleri üretmek için kurulmuştur. 10 yıllık poliüretan kimyasındaki geçmişimizle yüksek performanslı cold casting(soğukta kürlenen) poliüretan elastomerler yüksek performanslı eşsiz özellikli poliüretan sıvı plastikler üretmek ve farklı sektörlere uyarlama yaparak uygun ürünü uygun proseste kullandırmaktır. Sürekli araştırma faaliyetiyle yenilikçi çevre ve insan dostu ürünler üretmek öncelikli hedeftir. Geleceğe yürürken sorumluluklarını müşteri, tedarikçi, çalışanlar, devlet, çevre ve hissedarlar olarak sıralayan bir anlayışla çalışmayı kendine amaç edinmiştir.

Bizim çalışma sürecimiz çok basit;

İşbirliği yapmak

01

Doğru ürünü bulmak veya geliştirmek

02

Deneme yapmak

03

Kalite, hız, Maliyet ve Servis

04

HİZMETLERİMİZ

Sürekli araştırma faaliyetiyle yenilikçi çevre ve insan dostu ürünler üretmek öncelikli hedeftir. Geleceğe yürürken sorumluluklarını müşteri, tedarikçi, çalışanlar, devlet, çevre ve hissedarlar olarak sıralayan bir anlayışla çalışmayı kendine amaç edinmiştir.

ÜRÜNLERİMİZ

Ürünlerimiz